Stírací mapa Evropy „Travel Map Silver Europe”

4820191130098

Nový produkt

Vydej se do úzkých uliček Vídně, projdi se po pláži ve Španělsku, vychutnej si croissant v Paříži. Pro milovníky cestování po Evropě je tu nová stírací mapa „Travel Map Silver Europe”. Zaznamenávej své cesty Evropou, setři místa, která jsi navštívil, a představuj si, kam se vydáš příště. Stírací mapa Evropy Travel Map je i skvělým dárkem pro tvé přátele.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

899,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Modrá
Barva stírací vrstvy Stříbrná
Typ produktu Stírací mapa Evropy
Rozměry 40x60cm
Materiál Plast
Rok vydání 2016
Hmotnost 1 kg
Stírací Ano
Jazyk Angličtina

Příslušenství

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Hledáš unikátní mapu Evropy? Stylová stírací mapa „Travel Map Silver Europe” je pro tebe jako stvořená! Stírej mincí země, které jsi procestoval, zapisuj poznámky, zakresluj trasy a vytvoř si svůj osobitý cestovatelský deníček. Veselé barvy jednotlivých zemí ti připomenou, jak zářivé jsou tvé zážitky.

Stírací mapu Travel Map snadno zabalíš do kufru. Je vyrobená z odolného materiálu a zabalená do pevného tubusu, takže vydrží horské túry v Alpách, ochutnávání španělské paelly i projížďky gondolou v Benátkách. A až přijedeš domů, ze stírací mapy Evropy snadno uděláš nástěnnou mapu. Své zážitky budeš mít při sobě v obýváku nebo třeba v kuchyni. Stírací mapa Evropy Travel Map je také netradičním dárkem pro tvé přátele z klubu cestovatelů.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Před poškozením chrání mapu designový tubus, který řeší i problém, jak dárek zabalit. Máš rád hry? Tak to tě potěší kvíz na tubusu, ve kterém je třeba propojit evropské státy s hlavními městy. Soutěž s přáteli ve znalostech zeměpisu!

NEJENOM MAPA

Každý správný cestovatel potřebuje ke stírací mapě i další vybavení. V balení Travel Map tak najdeš minci na stírání, fix, připínáčky, štítek na kufr, plstěný hadřík a návod.

JEDNOU VIDĚT JE LEPŠÍ, NEŽ STOKRÁT SLYŠET: