Stírací mapa světa „Travel Map Silver World”

4820191130104

Nový produkt

Stírací mapa světa „Travel Map Silver World” je skvělým společníkem každého cestovatele. Stírej mincí místa, která jsi navštívil, zapisuj poznámky, maluj trasy, zaznamenávej pocity. Stírací mapa Travel Map ti připomene pestrou historii tvých cest a dobrodružství - v batohu na cestách i doma na stěně.

Více informací

SKLADEM

1 299,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Modrá
Barva stírací vrstvy Stříbrná
Typ produktu Stírací mapa světa
Rozměry 60x80cm
Materiál Plast
Rok vydání 2016
Hmotnost 1 kg
Stírací Ano
Jazyk Angličtina

Příslušenství

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL
PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Každý cestovatel ví, jak důležité jsou zážitky přivezené z cest. Díky nástěnné mapě Travel Map je teď budeš mít pořád před očima! Stírací mapa „Travel Map Silver World” ti umožní jednoduše a vesele zaznamenávat navštívené země. Po setření se ti objeví v pestrých barvách.

Díky unikátnímu provedení si do mapy můžeš přidávat různé zápisky, malovat trasy a plánovat nové cesty. Mapa je vyrobena z kvalitního materiálu, který leccos vydrží. Stírací mapa světa se stane praktickým pomocníkem na cestách, ozdobou bytu i stylovým dárkem pro všechny vášnivé cestovatele.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Stírací mapu Travel Map dostaneš zabalenou v pevném designovém tubusu, který mapu ochrání před poškozením a zároveň řeší problém, jak dárek zabalit. Na tubusu najdeš také informace o tom, kolik zemí je potřeba procestovat za rok, abys objevil celý svět.

NEJENOM MAPA

Součástí balení není jen stírací mapa „Travel Map Silver World”, ale i další praktické vybavení pro cestovatele. Uvnitř najdeš minci na stírání, fix, připínáčky, štítek na kufr, plstěný hadřík a návod, jak stírací mapu používat.

JEDNOU VIDĚT JE LEPŠÍ, NEŽ STOKRÁT SLYŠET: