Stírací mapa světa „Travel Map Holiday World”

4820191130227

Nový produkt

Vydej se na dovolenou se stírací mapou světa „Travel Map Holiday World” a vtiskni svým zážitkům zářivé barvy! Pod stírací vrstvou se skrývají země, které můžeš navštívit. Při plánování tras ti pomůže i praktický check-list. A až mapu světa pověsíš na stěnu, uvidíš, jak pestrou historii máš za sebou a co skvělého tě ještě čeká. Stírací mapa „Travel Map Holiday World” je tu pro každého, kdo miluje prázdniny!

Více informací

SKLADEM

899,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Modrá
Barva stírací vrstvy Stříbrná
Typ produktu Stírací mapa světa
Rozměry 60x80cm
Materiál Papír
Rok vydání 2016
Hmotnost 1 kg
Stírací Ano
Jazyk Angličtina

Příslušenství

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL
PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Prázdniny budou letos jiné, lepší! „Travel Map Holiday World” v atraktivním provedení je totiž skvělým společníkem na dovolené, se kterým se nenudíš. Setři navštívené destinace a doma si pak připomeň, co všechno tě ještě čeká. Kvalitní materiál mapy tě jen tak nezradí.

Prázdninová stírací mapa patří do povinné výbavy každého cestovatele. Nástěnná mapa světa se skvěle vyjímá ve tvém pokoji nebo pracovně a je i skvělým dárkem pro tvou rodinu či přátele, kteří milují cestování. Své zážitky z prázdnin budeš mít denně před očima.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Svou stírací mapu světa „Travel Map Holiday World” dostaneš v pevném tubusu, takže ji můžeš v klidu sbalit s sebou do kufru. Nepoškodí ji turbulence ani písek z pláže! Veselý design balení navíc potěší hned na první pohled. A pokud si rád jako správný cestovatel hraješ, na tubusu najdeš i výzvu - splnit úkol v zemi, ve které právě jsi. Dokážeš to?

NEJENOM MAPA

Kromě prázdninové stírací mapy Travel Map ti dáme ještě designový tubus a návod, jak ji používat.

JEDNOU VIDĚT JE LEPŠÍ, NEŽ STOKRÁT SLYŠET: