Stírací mapa světa „Travel Map Geography”

4820191130296

Nový produkt

Stírací mapa „Travel Map Geography” není jen tak obyčejná nástěnná mapa. Pomůže ti atraktivním způsobem objevovat svět v celé jeho kráse. Setři mincí místa, která jsi navštívil, a postupně odhal všechny města, regiony, země i kontinenty. Stírací mapa „Travel Map Geography” tě potěší podrobným členěním světa a ukáže ti, jak bohatá je tvoje cestovatelská historie.

Více informací

SKLADEM

999,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Zelená
Barva stírací vrstvy Zlatá
Typ produktu Stírací mapa světa
Rozměry 88x60cm
Materiál Papír
Rok vydání 2016
Hmotnost 1 kg
Stírací Ano
Jazyk Angličtina

Příslušenství

Více informací

JAK TO FUNGUJE:

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE:

Zanechávej ve svém cestování nesmazatelnou stopu! Stírací mapa „Travel Map Geography” je čerstvou novinkou, která potěší všechny cestovatele. Pokud máš rád podrobné mapy světa, je tohle to, co hledáš. Setřením vrchní vrstvy postupně objevuješ svět po částech - přes regiony, státy, provincie, až po celé kontinenty. V mapě najdeš přes 10 000 různých měst a míst, které můžeš označit.

Procestuj všechny americké státy, vydej se do jednotlivých provincií Kanady, probádej všechny geografické poklady Afriky. Stírací mapa „Travel Map Geography” ti to umožní. Nezapomeň stírací mapu pověsit na zeď, aby se tvé cestovatelské zážitky vyjímaly už na první pohled. A pokud nechceš cestovat sám, věnuj stírací mapu jako dárek svým přátelům.

DÁRKOVÉ BALENÍ:

Stírací mapu „Travel Map Geography” zabalíme do pevného tubusu, aby se při tvém cestování nepoškodila. Tubus má zajímavý design, který poslouží i jako krásné balení dárku.

NEJENOM MAPA:

Kromě mapy od nás dostaneš i trsátko na stírání, hadřík, připínáčky, štítek na kufr a návod.