Stírací mapa světa „Travel Map Air World”

4820191130418

Nový produkt

Stírací mapa „Travel Map Air” je designovým deníkem tvých cest po celém světě. Neobvyklá mapa z transparentního materiálu tě bude inspirovat k novým dobrodružstvím. Je také stylovým doplňkem interiéru a úžasným dárkem pro každého, kdo potřebuje cestování stejně jako vzduch.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 499,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Typ produktu Nástěnná mapa
Rozměry 60x96 cm
Materiál Plast
Rok vydání 2017
Hmotnost 1 kg
Jazyk Angličtina

Příslušenství

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉ CESTOVATELE

Stírací mapa světa „Travel Map Air” představuje jedinečný kousek v naší nabídce. Kromě stírací vrstvy, která zakrývá jednotlivé státy, je totiž zcela průhledná a lehká jako vánek. Vyber zemi, kterou jsi navštívil, setři stříbrný povrch a odhal svět v pestrých barvách. I do této mapy můžeš směle psát, kreslit a značit si nové trasy pomocí smazatelného fixu.

Stírací mapa „Travel Map Air” je vyrobená z transparentního materiálu, díky němuž působí velmi vzdušně a svěže. Originální provedení i design se budou skvěle vyjímat na stěně tvého domova, odkud ti mapa připomene historii tvých cest po světě.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Podobně jako ostatní mapy je i „Travel Map Air” zabalena ve stylovém tubusu, který kombinuje zajímavý design s praktickou ochranou. A když budeš chtít mapu věnovat jako dárek, nemusíš si lámat hlavu s balicím papírem.

NEJENOM MAPA

Kromě mapy najdeš v balení i 4 připínáčky, trsátko na stírání, samolepky a smazatelný fix.