Stírací kalendář 2018

4820191130401

Nový produkt

Stírací kalendář My Scratch Calendar je povedený designerský kousek, který tě provede celým rokem 2018. Stírej dny, které uplynuly, označ si datum, které je pro tebe důležité, a odpočítávej čas do svého dalšího dobrodružství.

Více informací

SKLADEM

299,25 Kč s DPH

-25%

399,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Černá
Barva stírací vrstvy Zlatá
Typ produktu Stírací kalendář
Rozměry 15x60cm
Materiál Plast
Rok vydání 2017
Stírací Áno
Jazyk Angličtina

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS KALENDÁŘ NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ DŮLEŽITÉ DNY

ZAZNAMENÁVEJ SVÉ PLÁNY

UNIKÁTNÍ DESIGN

Stírací kalendář My Scratch Calendar 2018 není jen originální kalendář, je to také perfektní dárek k Vánocům nebo narozeninám pro tvé přátele, rodinu a kolegy v práci. Díky luxusnímu provedení laděného do moderních barev se stane i zajímavou dekorací interiéru. Pověs kalendář na zeď nebo ho pomocí magnetů připevni na ledničku.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Stírací kalendář My Scratch Calendar 2018 ti dorazí v tubusu, který ho ochrání před poškozením. Díky stylovému designu můžeš stírací kalendář věnovat přímo v tubusu, žádný dárkový papír nepotřebuješ. Abychom podpořili tvou motivaci k novým zážitkům, na víčku tubusu najdeš několik veselých i vážných, malých i velkých cílů, kterými se můžeš inspirovat. Prázdný tubus pak můžeš použít na uskladňování menších předmětů, jako originální podstavec nebo kasičku.

NE JENOM KALENDÁŘ

Kromě stíracího kalendáře najdeš v tubusu i motivační magnety, pomocí kterých připevníš kalendář na jakýkoliv kovový povrch.