Stírací mapa světa „Travel Map Holiday Lagoon”

4820191130524

Nový produkt

Stírací mapa „Travel Map Holiday Lagoon” je zářivá mapa se zlatou stírací vrstvou. Setři země, které jsi navštívil, a svět se ti objeví v pestrých barvách. Jak už název i design napovídá, tahle mapa je nutností pro každého milovníka bílých pláží, azurového moře, třpytivého slunce a sbírání mušlí. Nech se inspirovat a plánuj cesty do exotiky!

Více informací

SKLADEM

899,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Světle modrá
Barva stírací vrstvy Zlatá
Typ produktu Stírací mapa světa
Rozměry 60x80cm
Materiál Laminováný papír
Rok vydání 2017
Hmotnost 1 kg
Stírací Ano
Jazyk Angličtina

Příslušenství

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ MÍSTA, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Stírací mapa Travel Map Holiday Lagoonti ukáže, jak zářivý může být celý svět. Mapa slouží jako deník tvých cest a dobrodružství, stejně jako inspirace pro tvé budoucí výlety. Součástí je seznam nejlepších pláží na světě, které jsou na mapě označené symbolem mušle a které můžeš vidět na vlastní oči.

Stírací mapa Travel Map Holiday Lagoon je vyrobená z kvalitního laminovaného papíru. Velké země jsou rozděleny do regionů, států a provincií pro lepší přehlednost. Evropa je zvětšená pod lupou, abys sis mohl zaznamenat i výlety do menších států.

Pokud hledáš originální dárek pro své přátele a blízké, stírací mapa Travel Map Holiday Lagoon je tím pravým. Vydejte se společně objevovat nová města, projděte se kolem velkolepých památek a ochutnejte to nejlepší, co daná země nabízí. Mapa se hodí i jako originální dekorace do interiéru domova nebo kanceláře.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Stírací mapu Travel Map Holiday Lagoonnajdeš v designovém tubusu, který ji ochrání před poškozením a zároveň ji oblékne do slušivého balení. Díky tomu ji můžeš věnovat jako originální dárek přátelům i kolegům z práce. Na obalu najdeš také tipy na nejlepší pláže světa.

NEJENOM MAPA

Kromě prázdninové stírací mapy Travel Map ti dáme ještě designový tubus a návod, jak ji používat.