Stírací mapa „Travel Map Česká republika”

4820191130586

Nový produkt

Exkluzivní stírací mapa „Travel Map Česká republika” tě provede všemi zákoutími a krásami naší malebné země. Objevuj nové zážitky, stírej místa, která jsi navštívil, a staň se zkušeným průzkumníkem české kotliny. Mapa je originálně vyrobená pouze pro Travel Map.

Více informací

SKLADEM

699,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Modrá
Barva stírací vrstvy Stříbrná
Typ produktu Stírací mapa České republiky
Rozměry 60x40cm
Materiál Kvalitní laminovaný papír
Rok vydání 2017
Stírací Ano
Jazyk Čeština

Příslušenství

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ MÍSTA, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Stírací mapa „ Travel Map Česká republika” je unikátní výrobek, který jinde nenajdeš. Je totiž vyrobená na přání vás, našich zákazníků. Pod stříbrnou stírací vrstou se skrývají ta nejkrásnější místa a ty nejznámější památky Čech, Moravy a Slezska. Originální zpracování a veselé barvy tě inspirují k dalším výletům. V naší zemi je stále co objevovat.

Stírací mapa je vyrobená z laminovaného papíru. Kvalitní materiál zajistí, že mapa odolá nečistotám i mechanickému poničení. Zároveň je praktický a mapě sluší. „Travel Map Česká republika” je skvělým společníkem na víkendy i dovolené. Nabídne ti totiž i 24 tipů na místa, která prostě musíš vidět.

„Travel Map Česká republika” je tu pro všechny patrioty a milovníky země v srdci Evropy. Potěší také jako netradiční dárek, který můžeš věnovat své rodině a přátelům. Pověs mapu na stěnu a měj všechny zážitky stále na očích. Zaujme totiž i jako nádherná dekorace v obýváku, pracovně nebo kanceláři.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Stírací mapu „Travel Map Česká republika” jsme zabalili do slušivého tubusu, který ji ochrání před poškozením. Zároveň nahradí dárkové balení, protože je zábavný a designový

NEJENOM MAPA

Kromě mapy najdeš v tubusu veselé samolepky, kterými můžeš ozdobit, cokoliv chceš. Součástí je také praktické příslušenství (trsátko na stírání, hadřík a návod).