Rám stříbrný matný 40x60

7611195423463

Nový produkt

Stírací mapa si zaslouží kvalitně zarámovat. Oblékni svou Travel Map do rámu v originální stříbrné matné barvě. Rám je vyrobený z prvotřídního hliníku a hodí se pro mapu o velikosti 40 x 60 cm.

Rám jemně lemuje lišta o šířce 3 cm, díky čemuž vynikne hlavní design mapy. Součástí rámu není sklo, aby ti nebránilo ve stírání, kreslení nebo jiných aktivitách, ke kterým je Travel Map určená. Zarámovanou mapu snadno pověsíš na stěnu.

Teď už nemusíš pátrat po vhodném rámu v papírnictví nebo čekat, až ti mapu zarámuje odborník. Rám na mapě sedí jako ulitý a instalace není vůbec náročná. Snadno ji zvládneš během pár minut doma i v kanceláři. Mapa se v rámu nemačká ani nekroutí.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

599,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Rozměry 40x60cm
Materiál hliník
Barva rámu stříbrná matná
Barva zadní desky bílá
Šířka lišty 3 cm
Sklo ne

Příslušenství

Více informací

Stírací mapa Travel Map Marine World

Rám se hodí i pro stírací mapu Travel Map Marine. Námořnické barvy mapy vyniknou ve stříbrném matném rámu ještě o kousek víc.

Stírací mapa Travel Map Europe

Zarámuj své dobrodružství z toulek Evropou do stříbrného matného rámu. K stírací mapě Travel Map Silver Europe bezvadně ladí.

Stírací mapa Travel Map Weekend World

I oblíbená stírací mapa Travel Map Weekend si zaslouží kvalitní rám. Stříbrná matná barva rámu se k ní hodí už na první pohled.

Stírací mapa Travel Map Česká republika

Stříbrný matný rám se hodí i ke stírací mapě Travel Map Česká republika. Co na to říkáš?