Rám stříbrný matný 60x80

7611195423319

Nový produkt

Stírací mapa si zaslouží kvalitně zarámovat. Oblékni svou Travel Map do rámu v originální stříbrné matné barvě. Rám je vyrobený z prvotřídního hliníku a hodí se pro mapu o velikosti 60 x 80 cm.

Rám jemně lemuje lišta o šířce 3 cm, díky čemuž vynikne hlavní design mapy. Součástí rámu není sklo, aby ti nebránilo ve stírání, kreslení nebo jiných aktivitách, ke kterým je Travel Map určená. Zarámovanou mapu snadno pověsíš na stěnu.

Teď už nemusíš pátrat po vhodném rámu v papírnictví nebo čekat, až ti mapu zarámuje odborník. Rám na mapě sedí jako ulitý a instalace není vůbec náročná. Snadno ji zvládneš během pár minut doma i v kanceláři. Mapa se v rámu nemačká ani nekroutí.

Více informací

VYPRODÁNO

799,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Rozměry 60x80cm
Materiál hliník
Barva rámu stříbrná matná
Barva zadní desky bílá
Šířka lišty 3 cm
Sklo ne

Příslušenství

Více informací

Stírací mapa Travel Map Holiday World

Rám se hodí i pro stírací mapu Travel Map Holiday. Stříbrná matná barva rámu je originální doplněk, který tvé mapě dodá šmrnc. Díky rámu získá mapa ještě slušivější podobu a stane se zajímavou dekorací na stěnu.

Mapa „STAR MAP OF THE SKY”

Zarámuj do stříbrného matného rámu i své hvězdy. Kombinace černé mapy, zářivých souhvězdí a stříbrného rámu je prostě úžasná. Zarámovaná mapa vynikne především na světlých stěnách.

Stírací mapa Travel Map Silver World

Podívej se, jak originální stříbrný matný rám sluší stírací mapě Travel Map Silver World. Barevná kombinace krásně doplní vzhled mapy a tvé cestovatelské zážitky v něm vyniknou ještě víc. Díky rámu bude tvoje stírací mapa dokonalá.

Stírací mapa světa Travel Map Holiday Lagoon

V tomhle rámu skvěle vynikne i stírací mapa Travel Map Holiday Lagoon. Světle modré tóny mapy se stříbrnou matnou barvou rámu jsou pro sebe jako stvořené.

Stírací mapa světa Travel Map Letters World

Stříbrný matný rám je skvělým doplňkem také pro stírací mapu Travel Map Letters. Zkrátka stylová mapa, stylový rám.