Rám černý lesklý 60x80

7611195425313

Nový produkt

Stírací mapa si zaslouží kvalitně zarámovat. Oblékni svou Travel Map do rámu v elegantní černé lesklé barvě. Rám je vyrobený z prvotřídního hliníku a hodí se pro mapu o velikosti 60 x 80 cm.

Rám jemně lemuje lišta o šířce 3 cm, díky čemuž vynikne hlavní design mapy. Součástí rámu není sklo, aby ti nebránilo ve stírání, kreslení nebo jiných aktivitách, ke kterým je Travel Map určená. Zarámovanou mapu snadno pověsíš na stěnu.

Teď už nemusíš pátrat po vhodném rámu v papírnictví nebo čekat, až ti mapu zarámuje odborník. Rám na mapě sedí jako ulitý a instalace není vůbec náročná. Snadno ji zvládneš během pár minut doma i v kanceláři. Mapa se v rámu nemačká ani nekroutí.

Více informací

SKLADEM

799,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Rozměry 60x80cm
Materiál hliník
Barva rámu černá lesklá
Barva zadní desky černá
Šířka lišty 3 cm
Sklo ne

Příslušenství

Více informací

Stírací mapa Travel Map Black World

Podívej se, jak elegantní černý rám sluší stírací mapě Travel Map Black. Barevná kombinace krásně doplní vzhled mapy a tvé cestovatelské zážitky v něm vyniknou ještě víc. Díky rámu bude tvoje stírací mapa dokonalá.

Mapa Star Map of the Sky

Rám se hodí i pro hvězdnou mapu Star Map of the Sky. Černá lesklá barva rámu je originální doplněk, který tvé mapě dodá šmrnc. Díky rámu získá mapa ještě slušivější podobu a stane se zajímavou dekorací na stěnu.

Stírací mapa světa Travel Map Letters World

Černá černé sluší. Barevná písmena na stírací mapě Travel Map Letters s tímto rámem nádherně vyniknou. Neobyčejná kombinace!