Rám zlatý lesklý 60x80

7611195430317

Nový produkt

Stírací mapa si zaslouží kvalitně zarámovat. Oblékni svou Travel Map do rámu v luxusní lesklé zlaté barvě. Rám je vyrobený z prvotřídního hliníku a hodí se pro mapu o velikosti 60 x 80 cm.

Rám jemně lemuje lišta o šířce 3 cm, díky čemuž vynikne hlavní design mapy. Součástí rámu není sklo, aby ti nebránilo ve stírání, kreslení nebo jiných aktivitách, ke kterým je Travel Map určená. Zarámovanou mapu snadno pověsíš na stěnu.

Teď už nemusíš pátrat po vhodném rámu v papírnictví nebo čekat, až ti mapu zarámuje odborník. Rám na mapě sedí jako ulitý a instalace není vůbec náročná. Snadno ji zvládneš během pár minut doma i v kanceláři. Mapa se v rámu nemačká ani nekroutí.

Více informací

SKLADEM

799,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Rozměry 60x80cm
Materiál hliník
Barva rámu zlatá lesklá
Barva zadní desky černá
Šířka lišty 3 cm
Sklo ne

Příslušenství

Více informací

Stírací mapa Travel Map Black World

Podívej se, jak luxusní zlatý rám sluší stírací mapě Travel Map Black. Barevná kombinace krásně doplní vzhled mapy a tvé cestovatelské zážitky v něm vyniknou ještě víc. Díky rámu bude tvoje stírací mapa dokonalá.

Stírací mapa světa Travel Map Holiday Lagoon

Zlatý lesklý rám je ideální i pro stírací mapu Travel Map Holiday Lagoon. Pověs ji na zeď v tomto designovém oblečku.

Mapa „STAR MAP OF THE SKY”

Tak jako září hvězdy do noci, stejně bude zářit i zlatý lesklý rám kolem stírací mapy Star Map of the Sky. Vytvoř z mapy unikátní designový kousek.