Rám bílý matný 40x60

7611195290461

Nový produkt

Stírací mapa si zaslouží kvalitně zarámovat. Oblékni svou Travel Map do rámu v příjemné bílé matné barvě. Rám je vyrobený z prvotřídního hliníku a hodí se pro mapu o velikosti 40 x 60 cm.

Rám jemně lemuje lišta o šířce 2 cm, díky čemuž vynikne hlavní design mapy. Součástí rámu není sklo, aby ti nebránilo ve stírání, kreslení nebo jiných aktivitách, ke kterým je Travel Map určená. Zarámovanou mapu snadno pověsíš na stěnu.

Teď už nemusíš pátrat po vhodném rámu v papírnictví nebo čekat, až ti mapu zarámuje odborník. Rám na mapě sedí jako ulitý a instalace není vůbec náročná. Snadno ji zvládneš během pár minut doma i v kanceláři. Mapa se v rámu nemačká ani nekroutí.

Více informací

SKLADEM

699,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Rozměry 40x60cm
Materiál hliník
Barva rámu bílá matná
Barva zadní desky bílá
Šířka lišty 2 cm
Sklo ne

Příslušenství

Více informací

Stírací mapa Travel Map Marine World

Rám se hodí i pro stírací mapu Travel Map Marine. Námořnické barvy mapy vyniknou v bílém matném rámu ještě o kousek víc. Vždyť modrá s bílou jsou synonymem pro každou šťastnou plavbu světem!

Stírací mapa Travel Map Silver Europe

Zarámuj své dobrodružství z toulek Evropou do bílého matného rámu. K stírací mapě Travel Map Silver Europe bezvadně ladí.

Stírací mapa Travel Map Weekend World

I oblíbená stírací mapa Travel Map Weekend si zaslouží kvalitní rám. Bílá matná barva rámu se k ní hodí už na první pohled.

Stírací mapa Travel Map Česká republika

Tento rám dodá příjemný náboj i stírací mapě Travel Map Česká republika. Kombinace bílé a tmavě modré barvy je okouzlující.