Rám bílý matný 60x80

7611195290317

Nový produkt

Stírací mapa si zaslouží kvalitně zarámovat. Oblékni svou Travel Map do rámu v příjemné bílé matné barvě. Rám je vyrobený z prvotřídního hliníku a hodí se pro mapu o velikosti 60 x 80 cm.

Rám jemně lemuje lišta o šířce 2 cm, díky čemuž vynikne hlavní design mapy. Součástí rámu není sklo, aby ti nebránilo ve stírání, kreslení nebo jiných aktivitách, ke kterým je Travel Map určená. Zarámovanou mapu snadno pověsíš na stěnu.

Teď už nemusíš pátrat po vhodném rámu v papírnictví nebo čekat, až ti mapu zarámuje odborník. Rám na mapě sedí jako ulitý a instalace není vůbec náročná. Snadno ji zvládneš během pár minut doma i v kanceláři. Mapa se v rámu nemačká ani nekroutí.

Více informací

SKLADEM

899,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Rozměry 60x80cm
Materiál hliník
Barva rámu bílá matná
Barva zadní desky bílá
Šířka lišty 2 cm
Sklo ne

Příslušenství

Více informací

Stírací mapa Travel Map Holiday World

Rám pohodlně umístíš i na stírací mapu Travel Map Holiday. Bílá matná barva rámu doplní veselé tóny prázdninové mapy. Dej svým zážitkům z cest reprezentativní podobu.

Mapa Star Map of the Sky

Zarámuj do bílého matného rámu i své hvězdy. Kombinace černé mapy s bílým rámem je prostě úžasná. Zarámovaná mapa vynikne především na světlých stěnách.

Stírací mapa Travel Map Silver World

Rám se hodí i pro stírací mapu Travel Map Silver World. Bílá matná barva rámu je originální doplněk, který tvé mapě dodá šmrnc. Díky rámu získá mapa ještě slušivější podobu a stane se zajímavou dekorací na stěnu.

Stírací mapa světa Travel Map Holiday Lagoon

Zarámuj stírací mapu Travel Map Holiday Lagoon do krásného bílého matného rámu. Perfektní rám pro tvé zážitky.

Stírací mapa světa Travel Map Letters World

Černá s bílou - kdo by tuhle kombinaci nemiloval? V bílém matném rámu tvá Travel Map Letters obzvlášť vynikne.