Travel Map Magnetic World

4820191130609

Nový produkt

Sbíráš magnety z cest? Posbírej za okamžik celý svět! Travel Map Magnetic World je magnetická stírací mapa světa, kterou můžeš ozdobit ledničku, nástěnku nebo jakýkoliv jiný kovový povrch. Je také skvělým dárkem pro přátele a rodinu.

Více informací

SKLADEM

599,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Černá
Barva stírací vrstvy Zlatá
Typ produktu Magnetická mapa se stírací vrstvou
Rozměry 24,6 x 32,4 cm
Materiál Magnetický plast
Stírací Ano
Jazyk Angličtina

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA LEDNICI

SETŘI ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉ CESTOVATELE

Magnetická stírací mapa světa Travel Map Magnetic World je originální kousek, který ti ukáže pestrou historii tvých cest. Perfektně se hodí jako dekorace do každého interiéru a snadno ji připevníš na jakýkoliv kovový povrch.

Vyjímat se bude třeba na ledničce nebo nástěnce. Vytvoř si svou mapu z ostrovů a světadílů. V balení najdeš 14 kousků, které můžeš rozložit podle své fantazie. Svět leží jen v tvých rukách! Kontinenty i jednotlivé země jsou pokryté zlatou stírací vrstvou, kterou setři po každém novém výletu. Odhalíš tak celý svět v pestrých barvách. Čím víc zemí navštívíš, tím veselejší tvoje magnetická mapa bude.

Travel Map Magnetic World je nejen skvělou dekorací, ale také originálním dárkem pro rodinu a přátele, praktickou vzdělávací pomůckou pro děti i stylový držák na fotky nebo poznámky.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Magnetická stírací mapa světa Travel Map Magnetic World je zabalená designově a vyřeší za tebe problém s dárkovým balením. Díky odolnému obalu také zůstane ochráněná před jakýmkoliv poškozením.

NEJENOM MAPA

V balení najdeš nejen magnetickou mapu, ale také seznam menších zemí, které jsou na mapě zobrazené.