Stírací mapa světa „Travel Map Black World”

4820191130074

Nový produkt

Luxusní stírací mapa „Travel Map Black World” pro všechny cestovatele, kteří mají vytříbený vkus a milují stylové kousky. Tahle stírací mapa deluxe ti zanechá jiskřivé zážitky z cestování! Vezmi mapu do batohu, stírej země, které jsi navštívil, doma pověs na stěnu a kochej se tím, co jsi prožil a co tě čeká dál. Kombinace zlaté a černé barvy je navíc dechberoucím dárkem pro tvé přátele.

Více informací

SKLADEM

1 499,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Barva Černá
Barva stírací vrstvy Zlatá
Typ produktu Stírací mapa světa
Rozměry 60x80cm
Materiál Plast
Rok vydání 2016
Hmotnost 1 kg
Stírací Ano
Jazyk Angličtina

Příslušenství

Více informací

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Luxusní stírací mapa „Travel Map Black World” nesmí chybět žádnému cestovateli, jehož parťákem na cestách je šmrnc a vkus. Sleduj historii svých výprav opravdu stylově!

Poté, co mincí setřeš země, které jsi navštívil, se stírací mapa rozzáří jasnými barvami. Kombinace zlaté a černé barvy nástěnné mapy Travel Map je navíc úžasnou ozdobou do obýváku nebo pracovny. Kvalitní materiál, z něhož je mapa světa vyrobená, zajistí dlouhou životnost.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Designový a pevný tubus ochrání tvé stylové zážitky před poškozením. Pokud chceš stírací mapu „Travel Map Black World” věnovat jako dárek, za tohle balení se rozhodně nemusíš stydět. Poutavý rébus na tubusu je navíc zapeklitým klíčem k jeho otevření. Podaří se ti ho vyřešit?

NEJENOM MAPA

Kromě stírací mapy světa „Travel Map Black World” od nás dostaneš i další povinnou výbavu, která ti na cestách přijde vhod. Uvnitř tubusu najdeš minci na stírání, fix, připínáčky, štítek na kufr, plstěný hadřík a návod.

JEDNOU VIDĚT JE LEPŠÍ, NEŽ STOKRÁT SLYŠET: