Stírací mapa světa „Travel Map Marine World”

4820191130203

New product

Kompaktní stírací mapa „Travel Map Marine World” nejen pro milovníky plachtění! Unikátní design mapy světa v neobvyklém námořnickém stylu potěší všechny cestovatele. Při plánování a zaznamenávání cest ti totiž společnost budou dělat velryby a další mořští tvorové. Setři mincí země, které jsi navštívil, a projeď se na vlnách vzrušujícího dobrodružství a plánování, kam vyrazíš příště.

More details

SKLADEM

899,00 Kč tax incl.

Add to wishlist

Data sheet

Barva Zelená
Barva stírací vrstvy Stříbrná
Typ produktu Stírací mapa světa
Rozměry 60x40cm
Materiál Plast
Rok vydání 2016
Hmotnost 1 kg
Stírací Ano
Jazyk Angličtina

Accessories

More info

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL
PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Pověs stírací mapu světa na zeď a sbal kufry na cesty. Stírací mapa „Travel Map Marine World” je praktickým pomocníkem i společníkem při cestování. Kresli trasy, zapisuj poznámky a vytvoř si vlastního cestovního průvodce. Kvalitní materiál mapy je k tomu jako stvořený.

Poté, co setřeš vrchní vrstvu, objevíš země v jejich nové tváři a uvidíš pestrou historii svých cest. Nástěnná mapa Travel Map se navíc neobyčejně vyjímá na stěně obýváku nebo pracovny. Ideální i jako dárek k narozeninám či Vánocům pro všechny, kdo milují cestování po moři a procházky po pobřeží.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Námořnické zážitky, které v sobě ukrývá stírací mapa „Travel Map Marine World”, ochrání před poškozením praktický pevný tubus. Stylový design navíc zaujme už na první pohled.

NEJENOM MAPA

Každý správný námořník potřebuje k mapě i další vybavení. Kompas nech doma, potřebovat budeš už jen fix, trsátko na stírání, připínáčky, hadřík, štítek na kufr a návod, jak s mapou zacházet.

JEDNOU VIDĚT JE LEPŠÍ, NEŽ STOKRÁT SLYŠET: