Mapa „STAR MAP OF THE SKY”

4820191130333

New product

Designová mapa noční oblohy se zářícími hvězdami posune tvé myšlenky do nových rozměrů. Provede tě nekonečným hvězdným nebem, pomůže ti najít tvé znamení zvěrokruhu a umožní ti prozkoumat galaxii v celé její slávě. V noci pak zažiješ skutečný třpyt souhvězdí díky fosforeskující vrstvě. Mapa „Star Map of the Sky” se hodí jako perfektní dárek pro romantické ženy, zvídavé muže a všechny, které fascinuje nesrovnatelná krása vesmíru.

More details

SKLADEM

999,00 Kč tax incl.

Add to wishlist

Data sheet

Barva Černá
Typ produktu Nástěnná mapa
Rozměry 60x80cm
Materiál Kvalitní laminovaný papír
Rok vydání 2017
Hmotnost 1 kg
Jazyk Angličtina

Accessories

More info

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL "STAR MAP OF THE SKY" NA ZEĎ

OBJEVUJ SOUHVĚZDÍ, MLÉČNOU DRÁHU A SLUNEČNÍ SOUSTAVU

OZDOB SI TELEFON SAMOLEPKAMI ZE SETU

PRO VESMÍRNÉHO CESTOVATELE

Dominantou magické mapy „Star Map of the Sky” je nekonečná a dechberoucí noční vesmírná obloha. Souhvězdí, Mléčná dráha a sluneční soustava se ti v celé své kráse objeví především v noci, kdy všechny hvězdy září do tmy díky fosforeskující vrstvě. Mapa „Star Map of the Sky” je tvým osobním průvodcem vesmírem a učitelem obecné astronomie. Díky ní se dozvíš více o sluneční soustavě a populárních souhvězdích. Odhalí ti, jak velké je Slunce ve srovnání s ostatními planetami. Uvidíš, kudy se táhne Mléčná dráha, jakými fázemi prochází Měsíc nebo jakou barvu mají jednotlivé planety. Mapa „Star Map of the Sky” ti kromě toho ukáže, jak vypadá tvé znamení zvěrokruhu složené z hvězd. Všech 12 znamení zvěrokruhu je na mapě totiž samostatně a přehledně zaznamenáno.

Díky netradičnímu a luxusnímu designu je mapa skvělou dekorací do domova i kanceláře. Je vyhotovena v příjemné tmavě modré barvě s využitím zářivého fosforu, díky kterému hvězdy svítí ve tmě. Mapa je vyrobena z laminovaného papíru, který pomáhá udržet syté barvy a formu po celé roky. Součástí balení je i sada veselých tematických samolepek, kterými můžeš zajímavě ozvláštnit svůj mobil, notebook, diář a další osobní předměty.

Mapa „Star Map of the Sky” vnese do tvého domova kousek magie a vesmírných záhad. Jakmile slunce zajde za obzor, hvězdy se probudí. Nádherný dekor navozuje relaxaci mysli a podporuje klidné usínání. Každý večer se na pár minut zadívej do mapy; všechny tvé všední starosti rázem ztratí význam. „Star Map of the Sky” je proto oblíbenou mapou nejen pro děti, ale i pro rodiče, kteří si mohou osvěžit znalosti astronomie. Ideálním dárkem je pak pro vesmírné nadšence a milovníky horoskopů.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Mapu „Star Map of the Sky” najdeš v tubusu, který ji pevně chrání proti poškození. Okouzlující design skvěle nahradí také jakékoliv dárkové balení. Mapu jednoduše předáš tak, jak jsme ji originálně zabalili.

NEJENOM MAPA

Kromě mapy najdeš v tubusu také sadu tematických samolepek, kterými můžeš ozdobit své osobní věci, třeba telefon, notebook nebo diář. Vesmír máš tak pořád při sobě.

JEDNOU VIDĚT JE LEPŠÍ, NEŽ STOKRÁT SLYŠET: