Stírací mapa světa „Travel Map Letters World”

4820191130425

New product

Stírací mapa „Travel Map Letters” není jen tak obyčejná mapa. Státy tu totiž najdeš v podobě písmen, díky kterým si mapa získává velkou popularitu. Čím víc zemí navštívíš, tím bude tvá stírací mapa pestřejší. Pokud hledáš zajímavý interiérový doplněk, zkrátka něco extra, jsi tu správně.

More details

SKLADEM

899,00 Kč tax incl.

Add to wishlist

Data sheet

Typ produktu Nástěnná mapa
Rozměry 60x80cm
Materiál Kvalitní laminovaný papír
Rok vydání 2017
Hmotnost 1 kg
Jazyk Angličtina

Accessories

More info

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉ CESTOVATELE

Odhal svět od A do Z! Stírací mapa světa „Travel Map Letters” se od ostatních map liší svým originálním designem. Země jsou provedené v podobě písmen, což mapě dodává moderní šmrnc. Setři stříbrnou vrstvu písmen a stát se ti objeví v pestrých barvách. Syté a veselé odstíny na tmavém pozadí mapy doslova přitahují pozornost.

Stírací mapa „Travel Map Letters” se skvěle vyjímá na stěně obýváku, pokoje nebo kanceláře. Tenhle cestovatelský kousek potěší nejen tebe, ale i tvé přátele a blízké. Patří totiž mezi unikátní dárky, které vyrazí dech každému cestovateli.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Stírací mapa „Travel Map Letters” ti dorazí v ochranném tubusu ve veselém provedení, který směle nahradí dárkové balení.

NEJENOM MAPA

Kromě mapy najdeš v tubusu i trsátko na stírání, připínáčky a pestrobarevné samolepky s názvy zemí, kterými můžeš ozdobit svůj diář, skříň nebo jiné předměty.