Stírací mapa světa „Travel Map Weekend World”

4820191130401

Новый товар

Stírací mapa „Travel Map Weekend” ti přináší svět v kompaktní velikosti, který ti postupně odhalí všechny tvé cesty v pohodovém a svěžím designu. Vydej se na víkend po Evropě, anebo na delší cestu kolem světa. Velké země jsou rozdělené do regionů, států a provincií a Evropa je zvětšená pod lupou, aby sis mohl podrobněji zaznamenat, která zajímavá místa jsi navštívil.

Подробнее

SKLADEM

299,25 Kč С НДС

-25%

399,00 Kč С НДС

Характеристики

Barva Černá
Barva stírací vrstvy Zlatá
Typ produktu Stírací mapa České republiky
Rozměry 15x60cm
Materiál Kvalitní laminovaný papír
Rok vydání 2017
Stírací Áno
Jazyk Angličtina

Описание

JAK TO FUNGUJE

POVĚS TRAVEL MAP NA ZEĎ

SETŘI MINCÍ ZEMĚ, KTERÉ JSI NAVŠTÍVIL

PLÁNUJ NOVÉ CESTY

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Stírací mapa „ Travel Map Weekend” je skvělým společníkem nejen na víkendové výlety, ale i na velké cestování skrze celý svět. Svěží a pohodový design stírací mapy „Travel Map Weekend” tě zaujme nejen stříbrnou vrstvou, pod kterou na tebe čeká celý svět v pestrých barvách. Na tvých cestách ti společnost budou dělat i přátelé z moří a oceánů. 

Laminovaný papír, ze které je mapa „Travel Map Weekend” vyrobená, je novinkou mezi materiály stíracích map. Je praktický a odolný. Hodit se ti bude také podrobné členění některých velkých zemí nebo praktický seznam 15 věcí, které každý správný cestovatel zkrátka musí mít. 

Stírej postupně všechny země, které jsi navštívil. Mapu si můžeš sbalit s sebou do kufru, aby ti dělala společnost během tvých cest, anebo ji pověs na stěnu obýváku, pracovny nebo ložnice, kde ti bude připomínat tvé zážitky a dobrodružství. A pokud chceš vzít na cesty i své přátele, věnuj jim stírací mapu „Travel Map Weekend” jako originální dárek.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Stírací mapu „Travel Map Weekend” najdeš v designovém tubusu, který zabrání jejímu poškození. Zároveň slouží jako originální balení dárku, takže s balicím papírem si nemusíš lámat hlavu. Na tubusu najdeš také 15 zajímavých cestovatelských nápadů.

NEJENOM MAPA

Kromě mapy Travel Map ti dáme ještě designový tubus a návod, jak ji používat.